O sPOLKU

Od 30.4.2013 byla založena webová prezentace našeho spolku MS Mířenice-Letovy. Náš spolek má pronajatou honitbu od HS Miřenice-Letovy.Tato honitba má výměru 1041Ha. Honitba se nachází v pošumaví v nadmořské výšce 450-600m.n.m. Skladba honební plochy je Pole 769Ha,Lesní půda 214Ha, Vodní plochy 30Ha a Ostatní plochy 28Ha. V Naší honitbě se nachází převážně zvěř srnčí,

dančí, černá, výjmečně jeleni, zajíci, bažanti ,vypouštíme kachny.

Taktéž jsne zakládajcími členy dobrovolné dančí oblasti tzv.:TROJMEZÍ. V Honitbě se nachází četná myslivecká zařízení 18 krmelců s koryty a lizem, 6 zásypů, 4 krmná zařízení pro kachny a seník. Krmení pro zvěř je uskladněno ve skladu. Lovecká zařízení 1 pojízdná krytá kazatelna, 18 krytých kazatelen a 8 posedů, 2 umělé lapací nory. Ms vlastní 1 traktor s károu, káru s spz, nesenou káru za traktor a laminátovou lod. Ms má v současné době 23 členů. Náš spolek spadá pod obec s rozšířenou působností životní prostředí Horaždovice. Každoročně pořádáme jeden poplatkový lov na kachny ,na které máme již stálé hosty, taktéž pořádáme poplatkový lov na zvěř dančí a srnčí.

Ms Miřenice-Letovy každoročně svolává členy na odstranění černých skládek, také pořádáme klubové podzimní zkoušky-klubu krátkosrstých ohařů a také poslední leč s hudbou a tombolou. Ms pořádal zlatou srnčí trofej pro mladé myslivce z kroužků.Nadále bude náš Ms v těchto aktivitách pokračovat a zdokonalovat.

Doufáme, že se Vám naše prezentace bude líbit.

S přáním pěkného dne Ms Mířenice-Letovy.

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode